בלוג >

סטנד רולאפ איכותי

מתקן תצוגה - סטנד רול אפ איכותי

כאשר מדברים על סטנד רולאפ איכותי, מדברים על מתקנים שיכולים לשמש למגוון רחב של מטרות עיצוביות. בין אם אנחנו מתכוונים לעצב סביבת עבודה ובין אם אנחנו מתכוונים להציג מידע שאנחנו רוצים להדגיש, או להעלות קצת הייפ לגבי אירוע או בעל מקצוע. הרולאפ עצמו הוא מתקן קל לנשיאה, ופשוט לתפעול ואריזה.

אייקון טיל

קידום ומיתוג חברות

הרולאפ משמש לקידום ומיתוג חברות אך גם אנשים פרטיים יכולים למצוא בהם שימוש.

אייקון מנורה

רושם אלגנטי

מתקני תצוגה לתערוכות יסייעו לכם להותיר רושם אלגנטי על קהל היעד שלכם.

קליעה למטרה

יצירתיות

מומלץ ביותר לעשות שימוש ביצירתיות, שירות עיצוב גרפי. וביסוס מסר ויזואלי חזק.

  • מתקן זה במצב “סגור” הינו קומפקטי, קל לנשיאה ונייד.
  • מתקן קל יחסית, ומשקלו הממוצע ארבעה קילוגרמים.
  • המתקן מתקפל לגודל קטן יותר ומכניסים אותו לתיק ייעודי.
  • המתקן נתמך ע”י מוט המוצב בחלק האחורי של המתקן.

  • מתקן רולאפ הנרכש מחברה מקצועית ואמינה יחזיק מעמד למשך זמן רב.

סטנד רול-אפ הוא מתקן תצוגה מתקפל וקומפקטי המשמש להצגת מוצרים ושירותים בתערוכות ותצוגות שונות.
מתקני הרו לאפ עשויים מאלומיניום.

מתקן רולאפ משמש לרוב חברות שרוצות לעודד אנשים לקנות את מוצריהן או לקדם עצמו.
הרולאפ יעזור לכם להותיר רושם אלגנטי ללקוחות שלכם, זאת הודות לאיכות ההדפסה הגבוהה, תצוגה נאה ושילוב הגודל הרצוי.
אם קיים צורך לעלות את כמות המכירות לסירוגין, הרול-אפ יכול להוות שימוש מצוין לכך.
בנוסף, ניתן לעשות בו גם שימוש בתערוכות, תצוגות, פרסום בתוך החנות וכו’.
מתקן זה יכול להיות בשימוש על ידי ההנהלה וצוות השיווק של החברה.
יתרה מכך, גם אנשים פרטיים המעוניינים להעביר מסר פרסומי יכולים למצוא שימוש במתקן זה.

הבאנר חייב ליצור עניין ולמשוך תשומת לב.
התצוגה לעורר עניין בקרב קהל היעד.
נסו להיות יצירתיים ולחשוב מחוץ לקופסא.
אנשים לרוב נוטים להתעלם מבאנרים בנאליים ונדושים.
בנוסף לכך, ניתן לשלב בין סוגי מתקני תצוגה שונים.
לדוגמא, ניתן לבנות תערוכה המורכבת מקירות תצוגה מעוצבים, דלפקים קטנים, באנרים ועוד. כך התערוכה תהיה מעניינת יותר.

שיווק אינסטנט במפגשים מקוונים כדרך הצבת רולאפ בטווח המצלמה

למעשה, חלק מהיתרונות בניהול כנסים ומפגשים כדרך האינטרנט בימינו אנו, הם היכולת לתת את הדגש על אספקטים מקצועיים, שיווקיים ובידוריים מסוימים. מתקני תצוגה יכולים לעצב סביבת עבודה ולהציג מידע שרוצים להדגיש, ואילו, באם אנחנו מנהלים סביבת עבודה דרך הזום, ביכולתנו לעשות רושם מקצועי מסוים באם אנחנו מחזיקים מתקן רולאפ ממש בטווח המצלמה. מדובר בטעם ודגש אישי, ואילו במקרים מסוימים הדבר יכול להציג רושם מקצועי בסביבת עבודה מקוונת. בייחוד אם מדובר במנטור או מרצה המעביר תוכן לקבוצה מסוימת של מאזינים.

יצירת הייפ לתכני המרצה על ידי מתקני רולאפ בקרבת הבמה

יתרה מכך, מתקני רולאפ יכולים לשמש כדי להציג מידע שרוצים להדגיש. יכול להיות שלמרצה ספציפי יש מספר מצומצם של נקודות שברצונו להעביר. הנקודות הללו כמובן יכילו את ההרצאה עצמה ואין הן מהוות אלא סיכום קומפקטי של חומרים עמוקים וניואנסים. אך כתזכורת וכאמצעי אזכור, הן יוצגו על גבי מתקני הרולאפ, כך שכל מי שנמצא בסביבתם יכול הן להיזכר בחומר והן לזהות שמדובר בחומר חשוב. שהרי, מדוע שהמרצה יבחר לרכוש, להוביל, להתקין ולהציג מתקן רולאפ שמציג את הדגשים הללו, אלא אם כן ייחס להם ערך מסוים. כך שזו דרך לייחד את המידע, הן לאזכר אותו והן להראות שהמרצה מעניק לו מידה מסוימת של חשיבות בפני עצמו.

יצירת רושם מקצועי וממותג על ידי מתקני תצוגה ורולאפים

יתרה מכך, מתקני רולאפ משמשים גם למיתוג. ציינו קודם כיצד הם יכולים לייצר רושם מקצועי למרצה שמעביר תוכן דרך הרשת, ואילו כאן נוסיף שהרושם הזה מתרחש בין השאר עקב אלמנט המיתוג המעורב. כאשר מרצה (בדוגמה שלפנינו, על כל פנים), יודע את החומר בצורה כה מקצועית ופשוטה כך שהוא מרגיש בנוח למתג את המסרים שלו, זה כבר מעביר מסר מקצועי בפני עצמו. וכאשר מרצה מעביר את המסרים שלו באופן שידבר לקהל היעד, זה כבר יכול לעזור לו לסלול את הדרך קדימה. במקרה שכזה, מתקן רולאפ יכול הן להעביר את המסר שלמרצה יש משנה ברורה, והן להעביר את המסר בצורה אסתטית שתואמת את הסגנון המיתוגי של אותו מרצה.

רול אפ
rollup רול אפ

דגשים טכניים לגבי מתקני רולאפ

וגם אם דיברנו על מרצים ומנטורים עד נקודה זו, כמובן שמתקני רולאפ לא מיועדים רק לפלח אוכלוסייה זה. מתקני תצוגה יכולים להעניק טון לכל דבר שהם מציגים. בין אם מדובר במוצרים פיזיים, שירותים, ארגונים, אנשים, ישויות, מוסדות וכן הלאה. והסיבה לכך היא שהם מציגים מידע, מעניקים לו מרחב מקודש להופיע במסגרתו ועושים זאת בעיצוב ממותג שיכול להעביר מסר נוסף לגבי המידע הקיים. עיצוב יוקרתי, פשוט או מסוגנן יכול מאוד להשפיע על התפישה של המסר הקיים על פני מתקן התצוגה. ועל כן ניתן לתקשר עם עובר האורח או הצופה בכמה רבדים שונים. בעצם זה שמתקן התצוגה קיים מלכתחילה (יש מסר להעביר שמישהו מצא לנכון להדגיש), במסר הכתוב עצמו (היכולת לדעת ולהכיר את המידע המוצג) ובעצם העיצוב של הרולאפ. עיצוב שיכול להשפיע על התפישה של המסר המועבר.

מתקני תצוגה ורולאפים יכולים להיות בגדלים וצורות שונות, ולהציג טקסט ותמונה (או רק אחד מהם). ניתן להשתמש בהם לתערוכות, אירועים פרטיים (לדוגמה, חתונה, בת מצווה, סדנאות עסקיות עם תמונת המארגנים) וכן הלאה ויש המשתמשים בהם כאמצעי שיווק, פרסום, מיתוג או “רושם טוב” בהקשר נתון. את המתקן ניתן להעביר בקלות ממקום למקום, ואף לקפל בצורה פשוטה שניתן להכניס לתיק נשיאה. לרולאפ עמוד מתקפל עשוי מתכת, כמו גם נייר מבריק שעל גביו מתבצעת הדפסה. קל לסגור ולפתוח באופן יחסי ועל כן לא צריך להחזיק בכוח רב או יכולות מיוחדות כדי לתפעל.

אייקון מנורה

רוצים לקבל הצעת מחיר מהירה?

תפריט נגישות

הזמנתך התקבלה

תודה רבה!

נחזור אליך בהקדם עם הצעת מחיר והמשך תהליך הרכישה.

חולצות-הדפס

השאירו פרטים
וקבלו שיחה מנציגנו בהקדם